Muszelki z ciasta francuskiego

Muszelki z ciasta francuskiego

Muszelki z ciasta francuskiego

Słona przekąska z ciasta francuskiego i serka Oryginalny i bardzo prosty przepis na super słoną przekąskę, muszelki z ciasta francuskiego z perełką.😉 Ten pomysł na ciasto francuskie możesz wykorzystać na słono jak i na słodko. W odróżnieniu do popularnych ślimaczków, muszle z ciasta francuskiego to coś innego. Znakomicie prezentują się na świątecznym stole. Chrupiące rumiane ciasto na zewnątrz i miękkie białe nadzienie w środku. To może być przekąska z serkiem Almette, naturalnym lub każdym innym dodatkiem. Musz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Zdrowe odżywianie - zdrowe warzywa

Te warzywa są dla naszego organizmu bardzo wartościowe!

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, makrela, ryba

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.