Klopsiki z indyka lekki obiad

Klopsiki z indyka lekki obiad

Klopsiki z indyka lekki obiad

  Klopsiki z indyka   Klopsiki z indyka na lekki, letni obiad z warzywami. Przepis na pyszną zupę warzywną z indykiem. Filet z indyka, fasola szparagowa, marchew, pietruszka to pomysł na letni obiad. Danie jest smaczne i sycące. Zastanawiasz się co zrobić z fileta z indyka na obiad? Indyk to najchudsze i najzdrowsze mięso, warto go wprowadzić do meni. Klopsiki z indyka i warzywa to przepis nie tylko na smaczny i lekki obiad, to także zdrowy obiad. Filet z indyka na obiad Filet z indyka na obiad daj... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Jak uratować przesoloną zupę?

Co zrobić gdy jednak wsypie nam się za dużo soli? Jak odwrócić ten efekt i poprawić smak naszego dania?

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

indyk, zupa, ciasto

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.