Sałatka śledziowa z jabłkiem i ogórkiem

Sałatka śledziowa z jabłkiem i ogórkiem

Sałatka śledziowa z jabłkiem i ogórkiem

Wczoraj kupiłam w śledzie solone. Uwielbiam śledzie w każdej postaci zwłaszcza w sałatkach. Sałatka śledziowa z jabłkiem i ogórkiem to przepis od ręki. Jabłka i kiszone ogórki zawsze mam w domu. Cebuli też mi nie brakuje. Sałatka śledziowa jest pyszna, taka swojska. Śledzie najczęściej moczę przez noc aby nie były za bardzo słone. Odlewam wodę kilka razy i ponownie zalewam świeżą zimną wodą. Lekko słone śledzie podjadam, kiedy je przyrządzam. Obok stoi szklanka wody do popicia. Zawsze jestem spragniona po śl... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu codojedzenia

Warto przeczytać

21 najlepszych przepisów na śledzie na Święta, Sylwestra i Karnawał

Z czym nam kojarzą się śledzie? Oczywiście ze świętami czy sylwestrem. Pod koniec grudnia większość polskich rodzin je przygotowuje i się nimi zajada.

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta zdrowa dla serca

Jeśli chcesz dbać o swoje serce powinieneś zacząć stosować się do diety śródziemnomorskiej. Dzięki niej Twoje serce będzie zdrowsze.

Czytaj dalej...

Autor

codojedzenia

Molekularny biolog z wykształcenia, kulinarna blogerka z zamiłowania

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

śledź, ogórki, jabłka, sałatki, sałatka, sałatka śledziowa, przepisy na święta, ogórki kiszone, zupa pomidorowa, majonez, sosy, śledź w zalewie, ryby, boże narodzenie, sałatki ze śledziem, sałatka ze śledziem, śledzie w sosach, owoce morza, świąteczne, świąteczne przepisy, ryba, pyszna sałatka, sos pomidorowy, śledź w śmietanie, sałatka z majonezem, lekkie sałatki, sałatka na boże narodzenie, ryby w zalewie, ryby na święta

Inne przepisy z codojedzenia

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.