Błyskawiczna owsianka bez cukru

Błyskawiczna owsianka bez cukru

Błyskawiczna owsianka bez cukru

Przepis na : śniadanie

Zaczynamy ten rok po długiej nieobecności wpisem na pyszne błyskawiczne i zdrowe śniadanie. Wystarczy jedynie kilka składników, 5 minut cierpliwości i możemy jeść.  Co ważne mimo braku cukru jest słodka i jednocześnie nadaje się jako danie dla diabetyków. Spróbujcie koniecznie :)  Składniki (1 porcja): 5 łyżek płatków owsianych (błyskawiczne wystarczy zalać jedynie mlekiem) 1/3 szklanki mleka 1/2 gruszki 10 borówek 2 orzechy włoskie Przygotowanie: Jeżeli posiadamy płatki owsiane błyskawiczne wysta... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ChilliJemy

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dlaczego warto jeść owsiankę?

Każdy z nas wie, że owsianka jest zdrowa lecz nie wiadomo dlaczego. Z pewnością dlatego, gdyż zawiera dużo błonnika i jest bogatym źródłem węglowodanów złożonych.

Czytaj dalej...

Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?

To, że zdrowa dieta powinna być bogata w duże ilości warzyw i owoców każdy z nas wie, lecz gdy nie jesteśmy specjalistami od zdrowia często nie mamy pojęcia, których produktów nie powinno się ze sobą łączyć.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.