Pizza z Łososiem i Warzywami

Pizza z Łososiem i Warzywami

Pizza z Łososiem i Warzywami

To była bardzo szybka akcja. Wpadł pomysł, czasu mało. Pizza z warzywami, czy warzywa z pizzą? Ja nazwałabym pizza na bogato. Pizza, którą naprawdę można się najeść. Lubię warzywa al dente, więc mieszanki nie przysmażałam wcześniej na patelni. Jedyne co zrobiłam, to rozmroziłam mieszankę, aby nie puściła mi wody na ciasto podczas pieczenia. Niekonwencjonalne pomysły bywają zaskakujące, a ten pomysł zaowocował w pyszne danie!Składniki na 2 pizze o średnicy 31 cm:25 g świeżych drożdży1,5 szklanki ciepłej wody3,5 szklanki... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Blondynka Gotuje

Warto przeczytać

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta Paleo

Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

Czytaj dalej...

Wszystko co powinieneś wiedzieć o idealnym cieście do pizzy

Pizza jest to potrawa z kuchni włoskiej, zwyczajowo używa się ciasta drożdżowego, smaruje sosem pomidorowym i sypie się tartą mozzarellą i ziołami, całość następnie piecze się w nagrzanym mocno piecu.

Czytaj dalej...

Autor

BlondynkaGotujeBlondynkaGotuje

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

pizza , pizza przepis, ciasto na pizze, łosoś, pieczenie, ciasto, warzywa, sosy, placki, sos do pizzy, sos pomidorowy, zupa pomidorowa, awokado, włoska, sos pomidorowy do pizzy, sos czosnkowy, ser żółty, ryby, ryba, czosnkowy, warzywa na patelnie, placek z serem, pizza na patelnie, pyszne ciasto, szybkie ciasto, ryba w ciescie, pyszne sosy, szybki sos pomidorowy

Inne przepisy z Blondynka Gotuje

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.