Naleśniki bezglutenowe II

Naleśniki bezglutenowe II

Naleśniki bezglutenowe II

Przepis na : śniadanie

Ze względu na problemy zdrowotne w diecie córki niestety goszczą dania bez glutenu, bez laktozy, a także bez cukru, miodu i drożdży. Wiem jest ciężko, ale na szczęście obecnie jest już dużo produktów dzięki którym taka dieta jest łatwiejsza niż jeszcze kilka lat temu, a także internet pęka w szwach od wiedzy i przepisów, które sprostają takim wymaganiom. Dzisiaj przepis na naleśniki bez glutenu, bez laktozy a także bez mąki kukurydzianej, bo i ona nie jest u nas dozwolona. Naleśniki wychodzą idealne, jak z m... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Bernika - moj kulinarny pamietnik

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.