Jajecznica na pomidorach

Jajecznica na pomidorach

Jajecznica na pomidorach

Przepis na : śniadanie

Niby każdy jajecznicę jadł nieraz, ale czy każdy próbował jajecznicę na pomidorach? A może znacie tę potrawę, ale po prostu nie jesteście pewni, jak ją przyrządzić? Smok poleca swój sprawdzony przepis. Jajecznica na pomidorach to pomysł na pyszne śniadanie lub kolację. Szczególnie dobrze smakuje z własnoręcznie upieczonym chlebkiem . {"@context":"http:\/\/schema.org","@type":"Recipe","image":["https:\/\/www.bardzogrubysmok.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/04\/jajecznica-na-pomidorach-250x250.jpg","https:\/\/www.bardzogrubysmok.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/04\/jajecznica-na-pomidorach-198x164.jpg","https:\/\/www.bardzogrubysmok.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/04\/jajecznica-na-pomidorach-320x200.jpg"],"recipeIngredient":["25g mas\u0142a,\r","1 po... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Bardzo Gruby Smok

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dlaczego warto jeść jajka?

Jajka są bardzo popularne w kuchni ze względu na smak i ilość zastosowań.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.