kurczak z kaszą i botwinką

kurczak z kaszą i botwinką

kurczak z kaszą i botwinką

Przepis na : obiad

Kilka prostych składników, tylko chwila poświęcona przygotowaniu potrawy i już można zasiąść do stołu. Danie cieszy letnimi kolorami i swojskim smakiem, jeśli więc macie ochotę na odżywczy, lekki obiad przygotowany w kilka chwil zapraszam Was na kurczaka z kaszą i botwinką. *** Dieta lekkostrawna z ograniczeniem błonnika i tłuszczu wyklucza  gruboziarniste kasze i ostre przyprawy, dlatego do mojego dania wykorzystałam pszeniczną kaszę bulgur, a całość doprawiłam delikatną pietruszką. składniki: 200 g piersi z ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu babka w formie

Warto przeczytać

Buraczki tarte na zimę

Tarte buraczki na zimę do słoików to obowiązkowy twór z buraków w naszej piwnicy. Można je podawać jako dodatek do obiadu, od razu ze słoika.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.