jogurt naturalny z frużeliną truskawkową

jogurt naturalny z frużeliną truskawkową

jogurt naturalny z frużeliną truskawkową

Przepis na : śniadanie

Jogurt naturalny z frużeliną truskawkową to propozycja na pyszne zdrowe śniadanie lub smaczny podwieczorek.  *** Dieta lekkostrawna z ograniczeniem błonnika i tłuszczu wyklucza tłusty nabiał, dlatego mój deser przygotowałam na chudym jogurcie. Zalecane jest spożywanie gotowanych i rozdrobnionych owoców, stąd w deserze znalazły się ugotowane truskawki w postaci pysznej frużeliny. składniki: 250 g obranych truskawek   1- 2 łyżki cukru   1 łyżka soku z cytryny   1 łyżeczka mąki ziemniaczanej &nb... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu babka w formie

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.