Leczo warzywne z kurczakiem i ryżem

Leczo warzywne z kurczakiem i ryżem

Leczo warzywne z kurczakiem i ryżem

Przepis na : obiad

Trwa w pełni sezon na świeże warzywa, że grzech z tego nie korzystać. Ja mając targ warzywny pod nosem, jestem tam 2x w tygodniu po konkretne zakupy. Mój mężczyzna to czasami się ze mnie śmieje, że jak przystało na kobietę, powinnam tyle razy chodzić do centrum handlowego i wychodzić z siatkami ubrań i butów. Ja jednak wole postawić na jakość pożywienia niż milion ubrań, które będą zapychały szafy.😋 Dziś mam dla Was przepyszne, niezwykle zdrowe, pełne witamin i w ogóle super ekstra danie, jakim jest leczo. P... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Zdrowie i pysznie na talerzu

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Autor

Katarzyna

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ryż, mięso, kurczak, cukinia, zupa, obiad, dieta, indyk, kolacja, szybki obiad, kurczak z papryką , obiad na szybko, kurczak z ryżem, kurczak z warzywami, kurczak z pomidorami, kurczak w pomidorach, ryż z warzywami, szybka kolacja, dania z kurczakiem, zupa warzywna, dania bez mięsa, szybka zupa

Inne przepisy z Zdrowie i pysznie na talerzu

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.