Cytrusowy koktajl z pomelo i otrębami

Cytrusowy koktajl z pomelo i otrębami

Cytrusowy koktajl z pomelo i otrębami

Przepis na : deser

Mało kto potrafi zachwycać się tym przepysznym owocem cytrusowym, zwanym "potężnym grejpfrutem" czy "pomarańczą olbrzymią". Nie każdy jest zwolennikiem kwaskowatych owoców. Dla mnie te owoce są na równi traktowane, tak samo jak cytryna czy pomarańcza. Mam nadzieję, że zachęcę Was trochę, abyście skosztowali tego kwaskowatego cytrusa, chociażby ze względu na jego pro zdrowotne właściwości odżywcze.  (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Składniki na 3 porcje: -1 pomelo -1 pomarańcz -2 banany -2... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Zdrowie i pysznie na talerzu

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.