Babeczki kokosowe bez pieczenia

Babeczki kokosowe bez pieczenia

Babeczki kokosowe bez pieczenia

Przepis na : deser

Babeczki bez pieczenia na zimno o mocno kokosowym smaku.  Przygotowanie: 30 minut Koszt: tanie Witajcie w nowym roku! Mam nadzieje, że głowy za bardzo nie bolą po sylwestrowych nocach i nogi od tańczenia :) Nowy rok, nowi my i nowe postanowienia. Wiele z Was pewnie nie praktykuje takiej zasady, ale część z pewnością, dlatego tej drugiej części życzę, aby się one spełniły! Ten rok zaczynam wpisem na słodko. Deser nie dość, że wygląda obłędnie, to smakuję również bardzo dobrze. Babeczki wykonane na wzór... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Zdrowie i pysznie na talerzu

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.