Domowy pasztet z kurczaka.

Domowy pasztet z kurczaka.

Domowy pasztet z kurczaka.

Domowy pasztet z kurczaka. Nawet najdroższy pasztet od zatwierdzonego i sprawdzonego producenta nigdy nie zastąpi smaku domowego pasztetu . Pasztet przygotowany w domu jest znacznie smaczniejszy i niewątpliwie zdrowszy. Dziś przygotujmy pasztet z piersi z kurczaka z dodatkiem orzechów włoskich , czosnku , marchewki . Ten pasztet jest bogaty, pełen smaku i cudownego aromatu. Delikatny pasztet idealnie komponuje się z kromką domowego pieczywa . Możemy się nim zajadać na śniadanie i kolację a nawet sprawdzi się ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Zdrowy Styl Joanny

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Autor

Zdrowy Styl JoannyZdrowy Styl Joanny

Cześć. Jestem Joanna. Uwielbiam spędzać czas w kuchni i szykować zdrowe i smaczne posiłki dla mojej rodziny. Pragnę podzielić się z Tobą smacznymi i zdrowymi przepisami, które są szybkie w przygotowaniu, zdrowe i oparte na naturalnych składnikach. Jestem zapalonym samoukiem, a moje inspiracje kulinarne często pochodzą z różnych miejsc.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

pasztet, kanapki, śniadania, bez pieczenia

Inne przepisy z Zdrowy Styl Joanny

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.