ŚLEDZIE Z CEBULKĄ

ŚLEDZIE Z CEBULKĄ

ŚLEDZIE Z CEBULKĄ

Absolutna klasyka na wigilijnym lub imieninowym (u nas szczególnie;) stole. Uwielbiam śledzie z rozmaitymi dodatkami lub te tradycyjne, najprostsze jak dziś, z cebulką i kolorowym pieprzem. Na miskę śledzi jest masa pomysłów, w naszym domu szczególnym powodzeniem cieszą się takie pozycje jak: śledzie z cebulką w oleju śledzie po kaszubsku śledzie z suszonymi pomidorami śledzie z pieczarkami i cebulką w oleju śledzie z marynowanymi warzywami, najczęściej ogórkami, papryką, grzybami czy marynowaną cebulką sa... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Zasmakuj Kuchni

Warto przeczytać

21 najlepszych przepisów na śledzie na Święta, Sylwestra i Karnawał

Z czym nam kojarzą się śledzie? Oczywiście ze świętami czy sylwestrem. Pod koniec grudnia większość polskich rodzin je przygotowuje i się nimi zajada.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Autor

AnKa blog

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

śledź, ogórki, sledzie w oleju, śledzie po żydowsku, sałatka ze śledziem, sałatka śledziowa, sałatki, sałatka, tarta, śledzie po kaszubsku, pieczarki, jabłka, śliwka, grzyby, boże narodzenie, tarta z jabłkami

Inne przepisy z Zasmakuj Kuchni

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.