Sałatka królewska. Na imprezę, święta, hit!

Sałatka królewska. Na imprezę, święta, hit!

Sałatka królewska. Na imprezę, święta, hit!

Świetna sałatka z selerem konserwowym, ananasem, kukurydzą, posiekaną wędliną, jajkiem i porem, wszystko doprawione solą, pieprzem i niewielką ilością majonezu – tak można opisać imprezowy hit! Sałatka jest świetna, pasuje do deski serów, wędlin, jako śniadanie czy kolacja do pieczywa lub bez dodatków. Można dodać do niej ryż, konserwowy zielony groszek, fasolę, marynowane warzywa, kawałki kurczaka. Kombinujcie! Każda wersja będzie smaczna, zniknie szybko a goście poproszą o przepis! Jestem tego pewna... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Zasmakuj Kuchni

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dlaczego warto jeść jajka?

Jajka są bardzo popularne w kuchni ze względu na smak i ilość zastosowań.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Autor

AnKa blog

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatki, sałatka, ananas, seler, majonez, kurczak, śniadania, jabłka, sałatka królewska, sałatkę królewska , sałatka z selerem, kolacja, ryż, indyk, impreza, pieczywo, fasola, salatka z jajkiem, sałatka imprezowa, sałatka z majonezem, kurczak z warzywami, surówka, ryż z warzywami, kurczak z ryżem, kurczak z ananasem, sałatka z ryżem, sałatka z ryżem i kukurydzą, sałatka z kurczakiem, sałatka z ananasem i kurczakiem, szybka kolacja

Inne przepisy z Zasmakuj Kuchni

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.