Woda owsiana dla poprawy zdrowia

Woda owsiana dla poprawy zdrowia

Woda owsiana dla poprawy zdrowia

Składniki 1 szklanka płatków owsianych, lub orkiszowych 1 łyżeczka cynamon Cejloński 2 litry wody 2 łyżeczki ekstraktu z wanilii opcjonalnie 1 pomarańcza opcjonalnie 1 banan opcjonalnie Wykonanie W dużym słoju wymieszać płatki owsiane,orkiszowe. Całość zalać wodą przegotowaną ,lub mineralną przez 8 godzin ,lub przez noc. Owies wchłonie część wody. Po tym czasie wszystko przecedzić ,połowę płatków przetrzeć przez sito zalewając powstałą wodą ,druga połowę zalać 1 l wody i odstawić na 8 godzin,lub zjeść z owo... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu w mojej kuchni

Autor

JadziaJadzia

Jestem kobietą , której życie co dzień zaczyna się od nowa.. Matką, miłośniczką antyków przedmiotów z duszą i muzyki ... . .. Kolekcjonuję wspomnienia. . Jeszcze wierzę w drugiego człowieka... Gotuję i kocham gotowanie, choć nie znaczy to, że ciągle siedzę w kuchni.
Preferuję kuchnię nieskomplikowaną, w pełni korzystającą z doświadczeń poprzednich pokoleń, ale otwartą na nowości. Jestem przeciwnikiem ścisłego trzymania się wytycznych w przepisach, kocham eksperymenty w dodawaniu do potraw swoich "trzech groszy" - to nic, że nieraz wyjdzie coś nie tak - następnym razem będzie lepiej Uwielbiam to, co związane jest z dobrym jedzeniem - kulinarne zakupy i podróże..

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

płatki owsiane, śniadania, banan, dieta, dieta oczyszczająca

Inne przepisy z w mojej kuchni

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.