szybka kolacja lub sniadanie

szybka kolacja lub sniadanie

Przepis na : śniadanie

  Skladniki 1 cebula 4-5 pomidorkow malych 2 ziemniaki duze 1 cukinia srednia 2-3liscie laurowe oliwa z oliwek sol do smaku Wykonanie cebule pokroic w grube piorka I wrzucic do rondla ,podlac oliwe z oliwek ,nastepnie dorzucic pokrojone na pół pomidorki.Do tego dorzucic pokrojone w duza kostke ziemniaki I cukinie pokrojona w duze kawałki. Całosc posolic do smaku dodac liscie laurowe I dusic pod przykryciem okolo 30 minut.Smacznego

Czytaj dalej na blogu w mojej kuchni

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Odmładzająca dieta Hausera

Dieta odmładzająca dr Gayelorda Hausera to dieta przede wszystkim oparta na sokach ze świeżych warzyw oraz owoców.

Czytaj dalej...

Autor

JadziaJadzia

Jestem kobietą , której życie co dzień zaczyna się od nowa.. Matką, miłośniczką antyków przedmiotów z duszą i muzyki ... . .. Kolekcjonuję wspomnienia. . Jeszcze wierzę w drugiego człowieka... Gotuję i kocham gotowanie, choć nie znaczy to, że ciągle siedzę w kuchni.
Preferuję kuchnię nieskomplikowaną, w pełni korzystającą z doświadczeń poprzednich pokoleń, ale otwartą na nowości. Jestem przeciwnikiem ścisłego trzymania się wytycznych w przepisach, kocham eksperymenty w dodawaniu do potraw swoich "trzech groszy" - to nic, że nieraz wyjdzie coś nie tak - następnym razem będzie lepiej Uwielbiam to, co związane jest z dobrym jedzeniem - kulinarne zakupy i podróże..

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

śniadania

Inne przepisy z w mojej kuchni

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.