Najlepsze przepisy na śledzie

Najlepsze przepisy na śledzie

Najlepsze przepisy na śledzie

Planujecie noc śledziożerców? A może po prostu potrzebny Wam przepis na święta? Przecież śledzie można jeść nie tylko w poście i na Wigilię. Skąd wzięła się taka popularność śledzi i skąd aż tyle przepisów w każdym polskim domu? Są podstawą diety w okresach postu, a poza tym smaczną i popularną przekąską i składnikiem wigilijnej wieczerzy, która dla wielu osób jest ulubionym posiłkiem w roku. Wiele osób ma ambiwalentny stosunek do śledzi. Kojarzą się z długim przygotowaniem i postnymi daniami. Kiedyś post trwał ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ugotowane pozamiatane

Warto przeczytać

21 najlepszych przepisów na śledzie na Święta, Sylwestra i Karnawał

Z czym nam kojarzą się śledzie? Oczywiście ze świętami czy sylwestrem. Pod koniec grudnia większość polskich rodzin je przygotowuje i się nimi zajada.

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta Paleo

Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

Czytaj dalej...

Autor

Kamila TokarskaKamila Tokarska

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

śledź, mielone, ogórki, grzyby, tarta, chałwa, sledzie w oleju, kurki, ryby, śliwka, ryba, sałatka, przekąski, sałatki, sosy, kaczki, dieta, bułki, pasta, przekąska, wiśnia, boże narodzenie, śledź w śmietanie, czerwona fasola, sałatka ze śledziem, sałatka śledziowa, ryba w occie

Inne przepisy z Ugotowane pozamiatane

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.