Roladki z cukinii z kremowym serkiem i łososiem

Roladki z cukinii z kremowym serkiem i łososiem

Roladki z cukinii z kremowym serkiem i łososiem

Podczas zakupów wpadł mi w ręce kremowy serek Arla Apetina. Zaciekawił mnie jego smak - połączenie rukoli i pesto.  Postanowiłam wykorzystać go w bardziej kreatywny sposób niż po prostu poprzez zjedzenie go z pieczywem :) A ponieważ cukinia zaczyna królować na warzywnych straganach - zdecydowałam się połączyć ja wraz z tym pysznym serkiem - rukolą, pesto oraz oliwkami i łososiem.  Przystawka ta świetnie nadaje się na przyjęcia. A  połączenie smaku łososia z serkiem oraz rukoli smakuje po prostu ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Taste Therapy

Warto przeczytać

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta Paleo

Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

Czytaj dalej...

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

pesto, cukinia, rukola, łosoś, łosoś wędzony, przystawki, przystawka z łososiem, pieczywo, roladki, ryby, przekąski na impreze, przekąska, przekąska na imprezę, impreza, ryba, przekąski

Inne przepisy z Taste Therapy

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.