Pieczone pulpety z łososia

Pieczone pulpety z łososia

Pieczone pulpety z łososia

  Myśleliście kiedyś o pieczeniu pulpecików w piekarniku? Ja tak, ale dopiero niedawno zrealizowałam ten pomysł. W przeciwieństwie do dwóch innych wersji (gotowanych czy smażonych) ta wersja jest delikatniejsza w smaku i chudsza. Kuleczki nie ociekają tłuszczem, są delikatnie chrupiące. Cud, miód, malina. Jest to świetna propozycja na obiad dla alergików (zapewne nie wszystkich), ale takie cudo nie zawiera glutenu, jajek oraz laktozy. Jeżeli krucho u Was z czasem to ich przygotowanie nie trwa długo (np. ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Szybko Tanio Smacznie

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

15 przepisów na karpia

15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

Czytaj dalej...

Jak przygotować karpia na Wigilię?

Karp jest to tradycyjna świąteczna polska potrawa. W obecnych czasach odchodzi się od tradycyjnych polskich potraw, gdyż według religii w wigilię już nie obowiązuje post.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.