Pomysł na dynię. Dynia Hokkaido z ziemniakami, szałwią i parmezanem!

Pomysł na dynię. Dynia Hokkaido z ziemniakami, szałwią i parmezanem!

Pomysł na dynię. Dynia Hokkaido z ziemniakami, szałwią i parmezanem!

Przepis na : obiad

Dynia, sezon na dynię w pełni, królowa jesieni rządzi w mojej kuchni od powrotu z Grecji i Stanów non stop. Kocham to warzywo miłością wielką, myślę, że z dyni jestem w stanie wykonać najwięcej przepysznych dań. Dzisiaj mam dla Ciebie bardzo proste jedzenie i jakże pyszne w swej prostocie, w dodatku jest zdrowe i fit! Ultra szybki pomysł na obiad, choć sam posiłek może wydawać Ci się po przeczytaniu składników nudy to uwierz mi absolutnie tak nie jest! Kluczowe są tutaj dodatki. Już spieszę z przepisem. skła... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu SMYKWKUCHNI

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

SMYKWKUCHNISMYKWKUCHNI

Zapraszam na bloga- http://smykwkuchni.blogspot.com/

kocham odkrywać nowe smaki, łączyć to co wydaje sie nie do połączenia, lubię smak słodko- kwaśny, połączenie oliwy z oliwek i octu balsamicznego z ciepłą bagietką, gotowanie ma sens tylko dla kogoś, a posiłek zawsze smakuje lepiej we dwoje...przy świecy ;-)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

dynia, fit, obiad, indyk, ryby, ryba

Inne przepisy z SMYKWKUCHNI

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.