Bezglutenowe naleśniki zapiekane z serem i truskawkami. Pyszne śniadanie latem!

Bezglutenowe naleśniki zapiekane z serem i truskawkami. Pyszne śniadanie latem!

Bezglutenowe naleśniki zapiekane z serem i truskawkami. Pyszne śniadanie latem!

Przepis na : śniadanie

Bezglutenowe pyszne i proste naleśniki,  jakiś czas temu przepisem dzieliłam się z Wami na moim koncie na Instagramie   https://www.instagram.com/smyk_w_kuchni_blog/ Naleśniki są banalnie proste do zrobienia super elastyczne i są bez dodatku mąki, wykonujemy je na bazie ryżu. Aby otrzymać mąkę ryżową , wystarczy, że dowolny swój ulubiony ryż zmielisz w blenderze kielichowym na pył i gotowe. Niestety wciąż wiele osób, tego nie wie i przepłaca dwa razy tyle za mąkę ryżową, sądząc, że kupuje coś inn... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu SMYKWKUCHNI

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

SMYKWKUCHNISMYKWKUCHNI

Zapraszam na bloga- http://smykwkuchni.blogspot.com/

kocham odkrywać nowe smaki, łączyć to co wydaje sie nie do połączenia, lubię smak słodko- kwaśny, połączenie oliwy z oliwek i octu balsamicznego z ciepłą bagietką, gotowanie ma sens tylko dla kogoś, a posiłek zawsze smakuje lepiej we dwoje...przy świecy ;-)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

naleśniki, ryż, ciasto, bezglutenowe, śniadania, obiad, śliwka, ryż smażony, przepisy na kruche ciasto, ciasto kruche, ciasto z truskawkami, ciasto bez pieczenia, ciasta bez pieczenia, bez pieczenia, ciasto ze śliwką

Inne przepisy z SMYKWKUCHNI

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.