Parmezanowo-czosnkowe bułeczki do odrywania

Parmezanowo-czosnkowe bułeczki do odrywania

Ależ ja uwielbiam takie bułeczki! I wiecie co? Uwielbiam je przygotowywać! Lubię ten moment, kiedy ciasto staje się gładkie i elastyczne i zatapiającym się w nim palcom jest tak przyjemnie Przyznaje się bez bicia, wyrabiając ciasto drożdżowe czuję się jak dziecko, które bawi się swoimi ulubionymi zabawkami….. Kiedyś wyrobienie ciasta drożdżowego było dla mnie czymś niewyobrażalnym, wręcz „złem koniecznym”, teraz, kiedy się z nim polubiłam, nie zamieniłabym ręcznego wyrabiana na żadne maszynow...

Czytaj dalej na blogu Smaki Na Talerzu

Warto przeczytać

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.