Filet z kurczaka z szynką i serem, z patelni

Filet z kurczaka z szynką i serem, z patelni

Filet z kurczaka z szynką i serem, z patelni

Bardzo lubię grillowane mięsko. Nie zawsze jednak warunki atmosferyczne umożliwiają nam grillowanie na zewnątrz. Z pomocą przychodzą wówczas grille elektryczne, patelnie grillowe lub po prostu piekarnik. Pokazywałam Wam wczoraj świetny patent, jakim jest wykorzystanie patelni dwustronnej. Dziś na tapetę biorę ją ponownie, tym razem przygotowując na niej mięso. Nie mając możliwości wykorzystania grilla, takie danie normalnie zrobiłabym w piekarniku, ale co jeśli ktoś z jakichś powodów piekarnika nie posiada,... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaki Na Talerzu

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

12 EXTRA pokarmów, które pozwolą ci być zdrowszym!

Według dietetyków istnieje kilka pokarmów, które obecne w naszej diecie ograniczają przyrost tkanki tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.