GASPACHO Z ARBUZA, PAPRYKI, POMIDORÓW I SELERA NACIOWEGO

GASPACHO Z ARBUZA, PAPRYKI, POMIDORÓW I SELERA NACIOWEGO

GASPACHO Z ARBUZA, PAPRYKI, POMIDORÓW I SELERA NACIOWEGO

  Hiszpańskie gazpacho to idealny, orzeźwiający chłodnik na lato. Aromatyczny, kolorowy, niezwykle popularny we Francji, podaje się go latem na aperitif, do grilla, choć wersja oryginalna, to gazpacho pomidorowe z papryką, dzisiaj można spotkać bardzo wiele jego odmian, między innymi z arbuzem, buraczkami, fenkułem, truskawkami. Zawsze doceniany przez gości w upalne dni. Przygotowanie: 30 min. Chłodzenie: 1 godz. Porcja dla 4 osób: ● 300 g pomidorów ● 200 g arbuza ● 1 czerwonej papryki ● ½ dużego ogórka ● ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaki Francji współczesna kuchnia francuska

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.