Wielkanoc 2015

Wielkanoc 2015

Wielkanoc 2015

Wielkanoc to najstarsze I najważniejsze świeto w kościele katolickim, upamiętniające zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Wielkanoc poprzedzona jest Wielkim tygodniem , gdzie wspominamy najważniejsze wydarzenia naszej wiary. W Wielką sobotę, święcimy pokarmy. Tradycja święcenia sięga VIII wieku,  do Polski dotarła jednak w średniowieczu. Święcone pokarmy mają nam zapewnić zdrowie, pomyślność, miłość I dostatek. W naszej rodzinie jest to Święto radości, miłości, powiewu wiosny I nadzieii. Chciałabym Wam pr... czytaj dalej...

Polecają przepis

Czytaj dalej na blogu Smaki Edyty

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Najlepsze przepisy na Święta

Wigilia już niedługo i wiele osób może po raz pierwszy zajęło się jej przygotowywaniem a nie jadą po prostu jak co roku do bliskich. O czym należy pamiętać i dlaczego?

Czytaj dalej...

Babka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Babka wielkanocna - wyobrażacie sobie bez niej święta? Chyba śmiało można rzec, że jest bardziej popularnym wypiekiem wielkanocnym niż mazurek.

Czytaj dalej...

Autor

SmakiEdytySmakiEdyty

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

przepisy na święta, sałatki, sałatka, wielkanoc, śniadanie, śniadania, sernik, salatki warzywne, sałatka warzywna, sałatka ze śledziem, sałatka śledziowa, sosy, salatka ziemniaczana, sałatki wielkanocne, jajka na święta, salatka z jajkiem, smaczna sałatka, sałatka śledziowa z jajkiem, sos do jajek

Inne przepisy z Smaki Edyty

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.