Naleśnik z płatków ryżowych z serem żółtym

6

Naleśnik z płatków ryżowych z serem żółtym

Przepis na : śniadanie

Tak mi się nie chciało dzisiaj wstawać skoro świt, ale dzieciaki nie mają litości i tak oto od 5.50 zaczęłam się zastanawiać co dobrego zrobić na śniadanie i wymyśliłam Dawno nic nie robiłam z płatków ryżowych a że bardzo lubię wszelkiego rodzaju naleśniki, to powstał naleśnik ryżowy z serem, który nadziałam łososiem wędzonym, pomidorem i sałatą rzymską. Wyszło pysznie. Polecam Składniki: – 30g płatków ryżowych (błyskawicznych) – 25g twardego sera żółtego (u mnie gouda) – 30ml mleka ̵... Czytaj dalej na blogu Smaki Armine


Tematycznie do tego przepisu

 • Niskokaloryczna dieta hiszpańska
  Niskokaloryczna dieta hiszpańska

  Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

 • Dieta dla osób z grupą krwi 0
  Dieta dla osób z grupą krwi 0

  W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

 • Dieta dla osób z grupą krwi B
  Dieta dla osób z grupą krwi B

  Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

 • Dieta dla osób z grupą krwi A
  Dieta dla osób z grupą krwi A

  Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Inne przepisy z Smaki Armine

Dodaj komentarz