Dyniowe brownie

Dyniowe brownie

Dyniowe brownie

Przepis na : deser

25.10 .2019 Magda Po zjedzeniu tabliczki gorzkiej czekolady mam ogromne wyrzuty sumienia, ale jeśli tabliczkę zamienię na porządne kawałki równie czekoladowego brownie, poczucie winy nagle znika. Zwłaszcza gdy chodzi o brownie z dynią, przecież to takie zdrowe, z dodatkiem warzywa, małą ilością cukru i zdrowym olejem kokosowym, zamiast masła. Dla chwili czekoladowej przyjemności warto czasem się tak oszukać, ale prawda jest taka, że jak upieczecie i spróbujecie kawałek tego brownie okaże się że warto czasem ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaczna Strona

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Idealne ciasto drożdżowe

Co zrobić aby ciasto drożdżowe było idealne?

Czytaj dalej...

Autor

SmacznaStronaSmacznaStrona

Jestem fanką kuchni i wszystkiego co z nią związane. Pasją do gotowania zaraziła mnie babcia, a mama przekazała dalsze tajniki wiedzy kulinarnej. Uwielbiam eksperymentować. Z każdym przepisem uczę się czegoś nowego, ciągle poszukuje nowych smaków i przepisów. Wyznaję zasadę, że z każdą potrawą trzeba wymagać od siebie coraz więcej.

Na moim blogu staram się dostarczyć inspirację na łatwą i pyszną kuchnię. Nic tak nie cieszy jak własnoręcznie przyrządzone potrawy i uśmiech na ustach tych co je zajadają. Nie zawsze jest idealnie, czasem coś nie wychodzi. Wtedy trzeba wziąć się w garść, uczyć się na własnych błędach i ugotować to jeszcze raz. Odrobina ambicji pozwala przezwyciężyć takie niepowodzenia i cieszyć się gotowaniem, które jest ciągłym procesem doskonalenia.

Zachęcam do gotowania, smakowania i eksperymentowania. Sprawcie aby wasza kuchni była najlepszym miejscem w domu, gdzie chce się przebywać, a gotowanie było przyjemnością a nie tylko codziennym obowiązkiem.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, dynia, deser, desery, mleko w proszku, ciasto czekoladowe, ciasto kokosowe

Inne przepisy z Smaczna Strona

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.