Szybkie roladki z tortilli

Szybkie roladki z tortilli

Szybkie roladki z tortilli

Szybkie roladki z tortilli – idealne na śniadanie, kolację i domówki Dziś mam dla Was przepis na pyszne i szybkie w przygotowaniu roladki z tortilli. Ja przygotowałam je na kolację, ale śmiało możne je podać np. jako przekąskę na domówkach. Każdy zaw sze chętnie po nie sięga. Wówczas warto przygotować je z podwójnej porcji Składniki: 2 placki tortilli 4 plasterki sera 4 plasterki drobiowej wędliny lub innej ulubionej 1 ogórek kiszony kawałek żółtej papryki 4 pełne łyżki śmietankowego serka kanapkowego liście sała... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Słodkie okruszki

Warto przeczytać

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Dieta Daniela

Dieta warzywno-owocowa. Bez mięsa, tłuszczu oraz białej mąki. Sposób na pobudzenie swojego organizmu.

Czytaj dalej...

Mity. Dlaczego nie łączyć pomidora z ogórkiem?

Większość ludzi ślepo wierzy w mity gdzieś tam zasłyszane, a nie skupia się nad ich sensem. Postaramy się odpowiedzieć jak to jest z ogórkiem i pomidorem, łączyć czy nie?

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.