Owocowy pudding chia z warstwą pistacjową i borówkami

Owocowy pudding chia z warstwą pistacjową i borówkami

Owocowy pudding chia z warstwą pistacjową i borówkami

Przepis na : deser

Owocowy pudding chia z warstwą pistacjową i borówkami Lubicie lekkie desery? Ja uwielbiam. Pyszne, proste, a do tego tak pięknie się prezentują Owocowy pudding chia z warstwą pistacjową i borówkami możecie śmiało zjeść na deser lub w ramach drugiego śniadania. Można go też podać na spotkanie z przyjaciółmi. Lekki, pyszny i tak prosty w przygotowaniu. Spróbujecie Każda warstwa jest pyszna, lekka i wyjątkowa. Warstwa owocowa, warstwa jogurtowa i “kropka nad i”, czyli wyjątkowa warstwa pistacjowa. Do ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Słodkie okruszki

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.