Dlaczego warto pić świeżo wyciskane soki?

Dlaczego warto pić świeżo wyciskane soki?

Dlaczego warto pić świeżo wyciskane soki?

Dlaczego warto pić świeżo wyciskane soki? Świeżo wyciskane sok z owoców i warzyw, to niezaprzeczalne źródło zdrowia i młodości. Dlaczego? Bo naturalne soki są bogactwem cennych dla naszego organizmu witamin, minerałów oraz antyoksydantów. Poza tym, to chyba jeden z najłatwiejszych sposobów na przemycenie tych składników do naszej diety. W szczególności odkąd na rynku pojawiły się wyciskarki i sokowirówki. Teraz przygotowanie takiego soku jest dziecinnie proste. A za dobrą wyciskarkę nie trzeba wcale płacić wi... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Słodkie okruszki

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.