Czy potrzebujesz dietetyka?

Czy potrzebujesz dietetyka?

Czy potrzebujesz dietetyka?

Dieta zazwyczaj kojarzy się z odchudzaniem, ale to przede wszystkim to troska o swoje zdrowie i samopoczucie . Wizyta w gabinecie dietetycznym nie jest zarezerwowana dla osób z nadwagą czy z otyłością, ale dla każdego, kto chce o siebie zadbać, zmienić swoje nawyki żywieniowe na lepsze. Konsultacja z dietetykiem to konieczność w przypadku osób, które cierpią na choroby przewlekłe.  Każda okazja na zatroszczenie się o siebie jest dobra. Twoje ciało to twój dom na całe życie, dbaj o nie.  Jak wygląd... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Słodkie okruszki

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.