Łosoś à la MasterChef

Łosoś à la MasterChef

Łosoś à la MasterChef

Przepis na : obiad

Święta, święta i po świętach... Co ja mówię, już niemal połowa stycznia! Czas płynie tak szybko, jakby ktoś wcisnął przewijanie, a ja? Ja mam ochotę wcisnąć stop. Już kiedyś podobnie pisałam, wiem, ale teraz czuję, że tracę nad tym kontrolę. Wszystko dlatego, że zbliża się mój (i mojego narzeczonego ;)) wielki dzień. Termin w kościele zarezerwowany, sala na przyjęcie również, suknia kupiona, ale wciąż jest tak wiele do zrobienia. Zaczynam się stresować i obawiam się, że przez najbliższe trzy miesiące będę my... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ratunku obiad

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Autor

Eve

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, naleśniki, ryby, przepisy na święta, pieczarki, naleśnik, ryba, koper, łosoś, obiad, jajko, francuskie, filet z łososia, sok, ciasto francuskie, ciasto z ciasta francuskiego, ciasto na naleśniki, przystawki, szybkie ciasto, szybki ciasto, dania obiadowe, smażony łosoś, ryba w ciescie, ciasto kruche, kruche ciasto, przepisy na kruche ciasto, kruche ciasta, proste ciasto, ciastka kremówki, ciasta z kremami

Inne przepisy z Ratunku obiad

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.