Torcik z lunch mixem, brokułem i szprotkami.

Torcik z lunch mixem, brokułem i szprotkami.

Torcik z lunch mixem, brokułem i szprotkami.

 No i mamy grudzień. Ależ ten czas leci, kolejne święta w świetle pandemii... Ale przecież i tak może być pięknie. Dziś mam dla Was ekspresową sałatkę, wystarczy zrobić wieczorem, zostawić na noc w lodówce aby się scaliła i rano można się nią zajadać. Zapraszam! Składniki; 2 torebki mieszanki ziaren lunch mix od Kupiec   (ja użyłam mieszanki ryżu parboiled, kaszy bulgur, ryżu czerwonego i kaszy owsianej) 1 szklanka mrożonej marchewki z groszkiem 1 puszka szprotek w oleju (170g) sól, pieprz do smaku... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Radość kipiąca uśmiechem.

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.