Racuchy z truskawkami i borówkami leśnymi

Racuchy z truskawkami i borówkami leśnymi

Racuchy z truskawkami i borówkami leśnymi

Nazwa racuchów zarezerwowana jest głównie dla placuszków z jabłkami. Chcąc urozmaicić te niewielkie placuszki, zamiast jabłek dodałam kawałki świeżych truskawek oraz borówki. Wyszło wyśmienite śniadanko, przypominające deser. {"@context":"https:\/\/schema.org","@type":"Recipe","name":"Placuszki jogurtowe z truskawkami i bor\u00f3wkami le\u015bnymi","image":["https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/08\/racuchy-z-truskawkami-i-borowkami.jpg","https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/08\/racuchy-z-truskawkami-i-borowkami-500x500.jpg","https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/08\/racuchy-z-truskawkami-i-borowkami-500x375.jpg","https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/08\/racuchy-z-truskawkami-i-borowkami-480x270.jpg"],"description":"Placuszki przypominaj\u010... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ProstePesto.pl

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dlaczego warto jeść jajka?

Jajka są bardzo popularne w kuchni ze względu na smak i ilość zastosowań.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.