Mizeria z zielonych ogórków z gęstą śmietaną

Mizeria z zielonych ogórków z gęstą śmietaną

Mizeria z zielonych ogórków z gęstą śmietaną

Mizeria to surówka ze świeżych, surowych plastrów ogórka i śmietanowego sosu z zieleniną. Najpyszniejsza w sezonie na młode ogórki gruntowe, jednak z długich ogórków całorocznych też wyjdzie smakowita. Ogórkowa mizeria to sałatka bez której tradycyjny polski obiad nie istnieje. Nie może jej zabraknąć w kompozycji dania z kotletem schabowym i ziemniakami. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Drukuj Mizeria z zielonych ogórków z koperkiem i szczypiorkiem 5 od 19 osób Autor: Paweł Clad Danie: Suró... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ProstePesto.pl

Warto przeczytać

Ciasto „Trzy Szklanki”. Każdy Kawałek Rozpływa Się W Ustach. Genialnie Prosty I Szybki Przepis.

Przepisów jest bardzo wiele, w każdym domu króluje inne ciasto. Chciałabym przedstawić wam przepis na ciasto, które bardzo często nazywa się Trzy szklanki. Ciasto jest bardzo proste i pyszne, a przepis prosty, nawet amator cukierniczy sobie z nim poradzi.

Czytaj dalej...

Dieta Daniela

Dieta warzywno-owocowa. Bez mięsa, tłuszczu oraz białej mąki. Sposób na pobudzenie swojego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta cebulowa

Dieta cebulowa, trwa zwykle od 2 do 3 tygodni, jest dietą odchudzającą przeznaczoną dla osób dorosłych. Podstawą diety są warzywa cebulowe. Cebula, por, szczypior oraz czosnek.

Czytaj dalej...

Mity. Dlaczego nie łączyć pomidora z ogórkiem?

Większość ludzi ślepo wierzy w mity gdzieś tam zasłyszane, a nie skupia się nad ich sensem. Postaramy się odpowiedzieć jak to jest z ogórkiem i pomidorem, łączyć czy nie?

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.