Masło orzechowe z orzeszków ziemnych

Masło orzechowe z orzeszków ziemnych

Masło orzechowe z orzeszków ziemnych

Domowe masło orzechowe bez konserwantów i zbędnych dodatków. Tylko zmiksowane orzeszki ziemne z odrobiną soli. Bogactwo wartościowych kwasów omega-3, nienasyconych kwasów tłuszczowych i błonnika. Spożywane w rozsądnych ilościach, wspomaga naszą dietę i jest sprzymierzeńcem walki z otyłością. {"@context":"https:\/\/schema.org","@type":"Recipe","name":"Mas\u0142o orzechowe z orzeszk\u00f3w ziemnych","image":["https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/09\/maslo-orzechowe.jpg","https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/09\/maslo-orzechowe-500x500.jpg","https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/09\/maslo-orzechowe-500x375.jpg","https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/09\/maslo-orzechowe-480x270.jpg"],"description":"Domowe mas\u0142o orzecho... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ProstePesto.pl

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Jak uratować przesoloną zupę?

Co zrobić gdy jednak wsypie nam się za dużo soli? Jak odwrócić ten efekt i poprawić smak naszego dania?

Czytaj dalej...

Wszystko o przetworach – czyli jak pasteryzować słoiki a potem je przechowywa

Znany od bardzo dawna sposób pasteryzacji niektórych produktów w szczelnie zamkniętym szklanym słoiki jest najlepszym sposobem na przedłużenie ich czasu do spożycia.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.