Pieczone warzywa z kurczakiem w chrupiącej panierce

Pieczone warzywa z kurczakiem w chrupiącej panierce

Pieczone warzywa z kurczakiem w chrupiącej panierce

Pyszne potrawy nie muszą być tłuste i niezdrowe. Najlepszym dowodem jest dzisiejsze danie z piekarnika, które broni się samo. Pokochacie je! Lista zakupów (2–3 porcje) 2 piersi kurczaka 600–650 g ziemniaków mieszanka „Trio warzywne” (750 g). Warzywa należy wcześniej rozmrozić 90 g płatków kukurydzianych 2 jajka 4 łyżeczki soli (2 do mieszanki warzywnej, 1 do ziemniaków, 1 do mięsa) 1,5 łyżeczki słodkiej papryki 1 niecała łyżeczka ostrej papryki 1 łyżeczka tymianku 1 łyżeczka świeżo mielonego pieprzu Mięso my... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Proste-przepisy.pl

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.