Domowy boczek z szynkowaru

Domowy boczek z szynkowaru

Domowy boczek z szynkowaru

Coraz trudniej o żywność bez zbędnych lub szkodliwych dodatków. Wędliny dostępne w sklepach zawierają zwykle stabilizatory, przeciwutleniacze, regulatory kwasowości, aromaty, skrobię kukurydzianą, substancje konserwujące (inne niż sól) i składniki, które nawet nie przyszłyby nam do głowy. Proste-przepisy.pl wychodzą temu naprzeciw – proponujemy Wam dziś pyszny domowy boczek z szynkowaru. Jego przygotowanie wymaga co prawda trochę czasu, ale efekt jest nie do przecenienia!  Lista zakupów Około 1 kg ład... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Proste-przepisy.pl

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dieta cebulowa

Dieta cebulowa, trwa zwykle od 2 do 3 tygodni, jest dietą odchudzającą przeznaczoną dla osób dorosłych. Podstawą diety są warzywa cebulowe. Cebula, por, szczypior oraz czosnek.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.