Pyszny sos do lodów lub innych deserów

Pyszny sos do lodów lub innych deserów

Pyszny sos do lodów lub innych deserów

Przepis na : deser

Składniki : czerwone wino około 1/2 szklanki miód 3 łyżki połowa gwiazdki anyżu Przygotowanie: Wszystkiego składniki połączyć i gotować na małym ogniu Gotujemy do momentu, aż sos będzie spływał z łyżki cieniutką nitką - będzie wtedy wystarczająco gęsty i gotowy do polania gofrów, naleśników czy lodów, oczywiście po jego wystudzeniu :) Uważać, by nie przegotować, bo straci smaczną płynność. czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Proste Potrawy

Autor

Proste PotrawyProste Potrawy

Już w dzieciństwie mieszałam mamie w garnkach :) Bywało zabawnie. Mama posoliła zupę, ja też. Później kiedy potrafiłam już pomagać w gotowaniu, to zapał jakby mi przeszedł... Ale po założeniu rodziny, gotowanie stało się codzienną koniecznością.
I od tego czasu zaczęła się moja przygoda z "pitraszeniem". Były kulinarne wzloty i upadki.Nie wszystko się od razu udawało :( Przez te lata nazbierało się przepisów i porad kulinarnych , które ułatwiały mi odnaleźć swój smak. Te, które sprawdziły się w codziennym gotowaniu zamieszczam na blogu. W ten sposób wszyscy Ci, którzy lubią gotować proste , a zarazem łatwe w przyrządzaniu potrawy znajdą coś dla siebie. Przepisów stopniowo będzie przybywać, więc proszę często tu zaglądać.
Powodzenia
Urszula

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sosy, pyszne sosy, deser, desery, prosty deser, naleśnik, miód, naleśniki, gofry

Inne przepisy z Proste Potrawy

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.