Spring rolls z grillowanym indykiem i warzywami

Spring rolls z grillowanym indykiem i warzywami

Spring rolls z grillowanym indykiem i warzywami

Spring rolls , to popularne danie kuchni chińskiej oraz kuchni krajów Azji Południowo-Wschodniej (m.in. Tajlandii i Wietnamu). Są one jadane jako przekąska i podawane są na zimno lub na ciepło (sajgonki). Podawane są z różnymi sosami i dipami. Ja pozwoliłam sobie przygotować dip własnego pomysłu, ale możecie sięgnąć również po inne np. na ostro z papryczką chilli. Do przygotowania moich spring rolls wykorzystałam grillowanego indyka, warzywa, miks sałat i kiełki. Wierzcie mi, że wyszły przepyszne! Prezentują si... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Passions hobbies life

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.