Czerwony ryż z kurczakiem, jarmużem i pieczarkami

Czerwony ryż z kurczakiem, jarmużem i pieczarkami

Czerwony ryż z kurczakiem, jarmużem i pieczarkami

Przepis na : obiad

Czerwony ryż z kurczakiem, jarmużem, pieczarkami i czerwoną cebulą, to potrawa sycąca i pełnowartościowa. Tak przygotowany obiad dostarczy nam energii i pozwoli zadbać o sylwetkę. Dodatek kwaśnej śmietany można pominąć.   SKŁADNIKI 300 g piersi z kurczaka 1 średnia czerwona cebula 1 duży ząbek czosnku oliwa sól, świeżo mielony pieprz, słodka papryka, ostra papryka 150 g jarmużu (świeżego lub mrożonego) 200 g pieczarek 200 g czerwonego ryżu 1 kostka rosołowa drobiowa 2 łyżki kwaśnej śmietany 18%  sz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Passions hobbies life

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.