Granat w piersi herbacianej z parowaru

Granat w piersi herbacianej z parowaru

Granat w piersi herbacianej z parowaru

Przepis na : obiad

Już kiedyś wspominałem, że moją ulubioną herbatą jest Teekanne biała cytrynowa. Nie, nie użyłem jej w przepisie, użyłem za to jako składnika herbatę zieloną liczi :) , która łączy w sobie delikatny smak zielonej herbaty i owocowy charakter liczi, jak to producent ładnie napisał na opakowaniu :)Jak zauważyliście lubię nadziewaną pierś z kurczaka :) Nadziewam ją najróżniejszymi składnikami :) Dziś na obiad pierś z kurczaka w herbacie zielonej liczi nadziewana granatem z parowaru :)  Składniki : 2 to... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Parowar Faceta

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?

To, że zdrowa dieta powinna być bogata w duże ilości warzyw i owoców każdy z nas wie, lecz gdy nie jesteśmy specjalistami od zdrowia często nie mamy pojęcia, których produktów nie powinno się ze sobą łączyć.

Czytaj dalej...

Autor

ParowarFacetaParowarFaceta

Od ponad 1,5 roku paruję wszystko co złapię w ręce. ( o ile już się nie rusza i jest zjadliwe )
Jak to śpiewał kiedyś zespół Boys:
Paruję co się da i na drzewo nie ucieka
Pierś z kurczaka ta czy ta
Tu smażenia w ogóle nie ma
Czy jakoś tak to leciało ;)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

piersi, ryż, pierś, kurczak, cytryna, przepisy fit, fit, pierś kurczaka, pierś z kurczaka, cynamon, warzywa, słodkie, nadziewana pierś z kurczaka , obiad, ciekawe przepisy, filet z kurczaka, mięso na obiad, mięso, kurczak z ryżem, dania z piersi kurczaka, dania z kurczakiem, ryż z warzywami, warzywa z kurczakiem, kurczak z warzywami, ryż z warzywami i kurczakiem, kurczak na parze, uda z kurczaka

Inne przepisy z Parowar Faceta

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.