Tilapia z patelni z chilli i limonką

17
 • Tilapia z patelni z chilli i limonką
 • Tilapia z patelni z chilli i limonką

  Przepis na : obiad

  Tilapia z patelni z chilli i limonką Tilapia z patelni , jest bardzo szybkim rozwiązaniem obiadowym Smaczna ryba , dość chuda , cudownie podkreślona słodkawym chili i lekko kwaśną limonką . Takie proste przepisy są zazwyczaj najlepsze . Rybka , obojętnie jaka powinna gościć w naszych jadłospisach chociaż raz w tygodniu . Serwowana z surówką z młodej kapusty i młodymi ziemniakami lub frytkami . Moja rodzinka w większości uwielbia ryby , a w mniejszości cóż z większym lub mniejszym marudzeniem , też w końcu zjadają Po... Czytaj dalej na blogu Ogrodnik w podróży


  Tematycznie do tego przepisu

  • Najlepsza dieta na zimę
   Najlepsza dieta na zimę

   Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

  • Dieta dla rzucających palenie
   Dieta dla rzucających palenie

   Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

  • 15 przepisów na karpia
   15 przepisów na karpia

   15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

  • Jak przygotować karpia na Wigilię?
   Jak przygotować karpia na Wigilię?

   Karp jest to tradycyjna świąteczna polska potrawa. W obecnych czasach odchodzi się od tradycyjnych polskich potraw, gdyż według religii w wigilię już nie obowiązuje post.

  Inne przepisy z Ogrodnik w podróży

  Dodaj komentarz