Kurczak pieczony na jabłkach , smaki jesieni

Kurczak pieczony na jabłkach , smaki jesieni

Przepis na : obiad

Kurczak pieczony na jabłkach , smaki jesieni Kurczak pieczony na jabłkach , to jeden z tych cudownych smaków jesieni, bez których trudno się obejść . Wiem , najbardziej popularna jest kaczka nadziewana jabłkami , ale uwierzcie na słowo ,że kurczak jest tak samo dobry . Dużo lżejsze danie , a mimo to nie pozbawione smaku , wręcz przeciwnie mocno aromatyczne , pachnące . Delikatnie słodkawe i ciut pikantne… Poezja i pełnia jesiennych smaków Chłopcy jak zobaczyli mój wytwór , dostali wytrzeszczu oczu , ...

Czytaj dalej na blogu Ogrodnik w podróży

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.