„Grzeszne” udka w majonezie i ketchupie, pycha

„Grzeszne” udka w majonezie i ketchupie, pycha

Przepis na : obiad

„Grzeszne ” udka w majonezie i ketchupie, pycha Kurczak , kurczak i raz jeszcze kurczak … Wszytko to już było , co zrobić żeby go odnowić ? Najlepiej dodać to co oficjalnie się potępia , a skrycie kocha całym sercem..majonez i ketchup. Czy ktoś może żyć bez tych dwóch grzeszków , na pewno nie ja i moja rodzinka Cóż w domu grzeszników ,powstał grzeszny przepis, na niebiańsko dobre udka . Kiedyś już parę razy używałam majonezu do kurczaka , ale ten udoskonalony i dopracowany jest po prostu genialny ...

Czytaj dalej na blogu Ogrodnik w podróży

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Autor

Moria2

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

udka , majonez, kurczak, frytki, mielone, mięso, curry, udka z kurczaka, kurczak pieczony, zupa, dieta, brukselka, pieczone udka, kolacja, obiad, mięsa pieczone, kurczak wędzony , kurczak curry, tani obiad, mięso mielone, bez pieczenia, zupa z mięsem mielonym

Inne przepisy z Ogrodnik w podróży

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.