„Grzeszne” udka w majonezie i ketchupie, pycha

18

„Grzeszne” udka w majonezie i ketchupie, pycha

Przepis na : obiad

„Grzeszne ” udka w majonezie i ketchupie, pycha Kurczak , kurczak i raz jeszcze kurczak … Wszytko to już było , co zrobić żeby go odnowić ? Najlepiej dodać to co oficjalnie się potępia , a skrycie kocha całym sercem..majonez i ketchup. Czy ktoś może żyć bez tych dwóch grzeszków , na pewno nie ja i moja rodzinka Cóż w domu grzeszników ,powstał grzeszny przepis, na niebiańsko dobre udka . Kiedyś już parę razy używałam majonezu do kurczaka , ale ten udoskonalony i dopracowany jest po prostu genialny ... Czytaj dalej na blogu Ogrodnik w podróży


Tematycznie do tego przepisu

 • Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?
  Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

  Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

 • Skuteczne domowe syropy na przeziębienie
  Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

  Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

 • Dieta Montignaca
  Dieta Montignaca

  Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

 • Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!
  Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

  Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Inne przepisy z Ogrodnik w podróży

Dodaj komentarz