Żółte jajka – jajka w kurkumie

Żółte jajka – jajka w kurkumie

Żółte jajka – jajka w kurkumie

Kilka dni temu pokazywałam Wam już przepis na jajka w buraczkach , piękne i różowe jaja zamarynowane podobnie jak te. Aby Wasz wielkanocny stół był jeszcze bardziej kolorowy, mam dla Was kolejny przepis, tym razem moje jaja są pięknie żółte. Proces marynowania powinien trwać od 8 do 12 h, nie dłużej aby jajka nie były zbyt octowe. Zapraszam Was także na przepisy na Wielkanoc: – jaja faszerowane mango i kozim serem – jajka faszerowane w 3 kolorach – babka majonezowa – babka piaskowa &#... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu nietylkopasta.pl

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Babka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Babka wielkanocna - wyobrażacie sobie bez niej święta? Chyba śmiało można rzec, że jest bardziej popularnym wypiekiem wielkanocnym niż mazurek.

Czytaj dalej...

Sałatka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Sałatki stały się nieodłącznym elementem każdego menu. Jemy je na śniadanie, kolację, a czasami te treściwsze zastępują nam nawet obiad.

Czytaj dalej...

Przepisy na Wielkanoc - top 30

Najlepsze przepisy na Wielkanoc.

Czytaj dalej...

Autor

nietylkopastanietylkopasta

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

jajka faszerowane , sałatka jarzynowa, babki, sałatka, sałatki, łosoś, buraczki, wielkanoc, awokado, roladki, śledź, szynka, pasztet, salatka z jajkiem, sałatka z szynką, awokado sałatka, sałatka z pomidorem, sałatka z łososia, sałatka ze śledziem, sałatki ze śledziem, sałatka z paluszkami krabowymi, sałatka krabowa, sałatka z serem i szynka, sałatka z serem żółtym , śledź w occie, sałatki wielkanocne, śledź w zalewie

Inne przepisy z nietylkopasta.pl

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.