Śledzie po kaszubsku

Śledzie po kaszubsku

Śledzie po kaszubsku

Przepis na : kolacja

Przepisów na śledzie po kaszubsku jest tyle, ile rodzin. Ja proponuję Wam bardzo klasyczny sposób przygotowania tej ryby – w sosie pomidorowym, z dodatkiem suszonych śliwek i aromatycznych przypraw. To idealny śledź na Wigilię i Święta Bożego Narodzenia. Jak zrobić dobre śledzie po kaszubsku? Przygotowanie pysznych śledzi w domu wcale nie jest trudne. Z tym zadaniem poradzi sobie nawet początkujący miłośnik gotowania. Najważniejszym punktem jest kupienie dobrej jakości ryby. Na co zwracać uwagę podcz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Na-talerzu.pl

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

21 najlepszych przepisów na śledzie na Święta, Sylwestra i Karnawał

Z czym nam kojarzą się śledzie? Oczywiście ze świętami czy sylwestrem. Pod koniec grudnia większość polskich rodzin je przygotowuje i się nimi zajada.

Czytaj dalej...

15 przepisów na karpia

15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.