Sałatka śledziowa z pomarańczą i rodzynkami

Sałatka śledziowa z pomarańczą i rodzynkami

Sałatka śledziowa z pomarańczą i rodzynkami

Pyszne połączenie śledzi z pomarańczą i słodkimi rodzynkami.składniki:6 płatów śledziowych2 pomarańcze3 ogórki kiszone1 cebula2 garście rodzynek Kresto2 garście płatków migdałowych Kresto3 łyżki majonezuFilety śledziowe jeśli solone wcześniej wymoczyć we wodzie, pokroić na małe kawałki. Pomarańcze obrać, podzielić na cząstki i pokroić na małe kawałki. Cebule obrać i pokroić w kostkę. Ogórki kiszone pokroić w kostkę. Wszystkie składniki dokładnie wymieszać. Dodać majonez i jeszcze raz wymieszać dokładnie z majone... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Monia miesza i gotuje

Warto przeczytać

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta Paleo

Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

Czytaj dalej...

Autor

migotka28

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

pomarańcze, sałatka, sałatki, sałatka śledziowa, ogórki, majonez, ogórki kiszone, śledź, cebula, ogórek, ryby, słodkie, boże narodzenie, ryba, sałatka na boże narodzenie, sledź z rodzynkami, sałatka z majonezem, pyszna sałatka, sałatki ze śledziem, sałatka ze śledziem, sałatka z ogórka kiszonego

Inne przepisy z Monia miesza i gotuje

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.