Szwajcarskie weggli

Szwajcarskie weggli

Szwajcarskie weggli

Przepis na : śniadanie

Dobrze że za oknem upał trochę odpuścił to mogłam upiec te pyszne bułeczki. Czas na czerwcową Piekarnię Amber i przepyszne bułeczki wprost ze Szwajcarii czyli weggli. Tak jak Szwajcarzy robią bardzo często, pokusiłam się o dodatek do dwóch bułek czekolady i powiem że to mega dodatek, bułeczki były wyśmienite. Weggli są proste w wykonaniu, z ciastem pracuje się wyśmienicie, polecam na śniadanie na wytrawnie lub jak dodatek do kawy z czekoladą. Oryginalny przepis pochodzi z bloga Strausel . Szwajcarskie bułeczki.... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Który miód jest najlepszy? Lecznicze właściwości miodu.

Właściwości miodu zależą od tego jakiego on jest pochodzenia. Pszczeli jest bakteriobójczy i antyseptyczne. Mimo tego ożywia mózg i korzystnie wpływa na pracę układu krwionośnego.

Czytaj dalej...

Autor

DoowaDoowa

Gotuje bo lubię, pieke bo kocham to robić i bawie sie tym doskonale.Zapraszam do odwiedzania mojego bloga Moje Małe Czarowanie.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, bułki, ciasto drożdżowe

Inne przepisy z Moje Małe Czarowanie

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.